Termos

Ürün Hakkında Bilgi

Ürün Çeşitleri

Promosyonlu Termos

Firmalar promosyon için çok farklı ürün çeşitlerini kullanıyor ve dikkat çekmeyi başarıyor. Günlük hayatta çok kullanılan ve işlevleriyle hayatımızı kolaylaştıran ürün çeşitlerine sürekli yeni ürünler ekleniyor. Termos da artık promosyonun en aranılan ve tercih edilen ürünleri arasına girdi. İçecek ve yiyeceklerin ısısını koruyan termoslar çalışanların ve öğrencilerin her zaman ihtiyaç duydukları bir üründür. Sıcak koyduğumuz bir içecek sıcak kalıyor, soğuk koyduğumuz bir içecek soğuk kalıyor. İş yerinde, ofiste, okulda, gezide, piknikte, yolculukta büyük bir ihtiyacı karşılıyor. Promosyon olarak dağıtıldığında da müşterileri oldukça memnun ediyor.

Firmalar artık ürünlerini ve hizmetlerini tanıtmak için müşterilerine tam olarak ulaşmayan ve kısa bir süre etkili olan geleneksel reklam yöntemleri yerine, daha kalıcı ve uzun süreli etkisi olan promosyonu tercih ediyor. Satın aldığı ürünün firmasından hediye alan müşterinin firmaya bağlılığı artıyor. Bu ürünü kullandığı yerlerde pek çok kişi görüyor ve ürünün üzerindeki logoyu tanıma imkânı buluyor. Ürünler uzun süre kullanıldığı için tanıtım süresi uzuyor ve hedef müşteri kitlesine ulaşma imkânı da artıyor.

Bu etkiyi yapacak olan ürünlerden biri de promosyon termos çeşitleridir. Termoslar paslanmaz çelikten yapılan sağlam ve uzun süre kullanılabilecek ürünlerdir. Üzerine basılan firma logoları da bu süre içinde pek çok kişi tarafından görülecek ve firma en geniş hedef müşteri kitlesi tarafından tanınmış olacaktır. Firmamızda her ebatta ve her renkte termos çeşidi bulunuyor. Termoslara serigraf baskı, lazer ve dijital baskı teknikleriyle baskı yapıyoruz ve firmanızın logosu çarpıcı bir şekilde görülebiliyor.

Ürettiğiniz ürün çok kaliteli olmasına rağmen satışlarınız beklenen seviyede değilse mutlaka tanıtım eksikliği vardır ve siz de hemen etkili bir tanıtım yöntemi olan promosyonu düşünmelisiniz. Yaz ve kış ayrımı olmadan promosyon için dağıtacağınız ürünlerden biri olan termos çeşitlerimizi mutlaka görmelisiniz.

www.timsahpromosyon.com sitemizde hem termos çeşitlerimiz hem de baskı örneklerimiz yer alıyor. Beğendiğiniz bir termos modeline en güzel tasarımlarla firmanızın logosunu basıyoruz. Fiyatlarımız da her bütçeye uygundur. Fiyat teklifi almak için, termos modeli, sipariş adedi ve baskı seçeneklerini belirleyerek müşteri temsilcimize iletebilirsiniz. Sipariş adedi çoğaldıkça özel indirimler de sunuyoruz.

Ürün Hakkında Bilgi Al