Teklli Mendil

  • Tekli ıslak mendil
  • Ebat : 7 x 14 cm (ücretsiz klişe)
  • Kaliteli Fotoğraf Baskı Dahil

Ürün Çeşitleri

Promosyon Tekli Mendil

Firmaların müşterilerine belli dönemlerde hediye ürünler vermesi artık iyice yaygınlaştı. En prestijli firmalardan, yeni faaliyete başlayan firmalara kadar her firma müşterileriyle kalıcı bir bağ kurmak, ürünlerini tanıtmak ve satışlarını arttırmak için bunu yapıyor. Müşterilere dağıtılan promosyon ürünlerinin üzerinde firmanın logosu, amblemi, tanıtım yazısı ve isterlerse görselleri bulunuyor. Promosyon ürünü olarak, kupalar, anahtarlıklar, çakmaklar, kalemler, takvimler, ıslak mendiller, şapka ve tişörtler, çantalar gibi çok farklı ürünler kullanılıyor. Ürün seçimi dağıtılacak hedef kitleye göre belirleniyor. Cafe, bar, restoran gibi mekânların en çok tercih ettiği ürün ise tekli mendil oluyor.

Ancak her sektörden firmalar, seçim dönemlerinde siyasi partiler de tekli mendili promosyon olarak kullanıyor. Tekli mendil kullanımı rahat ve pratik bir üründür. Temizlik ve hijyen amaçlı pratik kullanımıyla hayatımızı da kolaylaştırır. Tekli ıslak mendili kullanmayan kimse yok gibidir. Kadın erkek, yaşlı genç herkes için gerekli olabilir ve herkesin çantasında bulunur. Promosyon tekli mendil yaptırmak istiyorsanız firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

En kaliteli tekli mendil çeşitlerini size sunuyoruz. Mendillerin üzerine firmanızın logo ve amblemini en kaliteli baskı teknikleri ile basıyor ve size teslim ediyoruz. Dilediğiniz parfüm esansı ve kolonya ile tekli mendilleri nemlendiriyoruz. Günün her saati ve her yerde, işte, evde, sokakta, cafede, okulda, ofiste, restoranda tekli mendil kullanılacaktır ve firmanızın adı binlerce kişi tarafından görülecektir.

Özel günlerde, yılbaşı dönemlerinde, bayramlarda müşterilerinize tekli mendil hediye ederek onları mutlu edebilirsiniz. Restoran, cafe ve bar işletiyorsanız müşterilerinize işletmenizin logosunu taşıyan tekli mendilleri hediye ederek onların memnuniyetini arttırabilirsiniz. Promosyon tekli mendil için firmamızın ürün çeşitlerini www.timsahpromosyon.com sitemizden görebilirsiniz. En kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sizlere hazırlayacağız.

Fiyatlarımız piyasa şartlarına göre çok uygundur. 1000 adet ve katları siparişlerde ise daha da ekonomik fiyatlarımız vardır. Promosyon tekli mendillerle firmanızın tanıtımını televizyon, gazete gibi reklam seçeneklerinden daha iyi yapabileceksiniz. Müşteriler ellerine aldıkları ve dokunabildikleri ürünleri daha değerli görecek ve firmanızı takdir edecektir. Ayrıca diğer reklam seçeneklerinden çok daha ucuza firmanızın tanıtımını yapmış olacaksınız. Siparişlerinizi web sitemizdeki formu doldurarak da verebilir, fiyat teklifi de alabilirsiniz.

Ürün Hakkında Bilgi Al