Takım Kalem

  •  Tükenmez Kalem
  •  Versatil Kalem
  •  Baskı ; Lazer , Tampon

Ürün Çeşitleri

Promosyon Takım Kalem

Teknoloji ne kadar gelişmiş olsa da, artık bütün işler, yazışmalar bilgisayarla yapılıyor olsa da kalem değerinden hiçbir şey kaybetmiyor ve günlük hayatta herkes kaleme ihtiyaç duyuyor. Küçük bir not almak için bile kaleme ihtiyaç vardır. Tabi ihtiyaca göre çok çeşitli kalemler de bulunuyor. Kalem bazen kullanan kişiye prestij bile sağlıyor. Şık bir kalem takımı bir ofis çalışanına çok yakışıyor. Sevdiğiniz birine özel bir hediye vermek istediğinizde takım kalem güzel bir seçenek olabiliyor. Bu arada firmaların da müşterilerine özel günlerde kalem hediye etmesi iyice yaygınlaşmış durumdadır.

Firmalar müşterilerine ve potansiyel müşteri kitlelerine kendilerini ve ürünlerini tanıtmak için çeşitli promosyon ürünü verirler. Ajanda, takvim, saat, anahtarlık, çakmak, kupa gibi farklı ürünlere logo ve amblemlerini bastırırlar ve bu ürünleri müşterilerine vererek firmalarının zihinlerde kalıcı olmasını isterler. Ancak daha özel müşterilere daha değerli hediye sunmak isteyen firmalar da şık, kaliteli promosyon takım kalem vererek onlara özel olduklarını hissettirirler.

Biz de sizler için en güzel promosyon takım kalemler hazırlıyoruz. Dilediğiniz renklerde, size özel tasarımlarla ve en kaliteli logo baskısıyla hazırladığımız takım kalemleri önemli müşterilerinize rahatlıkla hediye edebilirsiniz. Orijinal ve şık kutusu içinde masaların üzerinde duracak olan takım kalemler herkesin dikkatini çekecek ve markanız, logonuz pek çok kişi tarafından görülmüş olacaktır. Bu oldukça etkili bir reklam olacaktır.

Uzun süre kullanabileceğiniz ve etkisi de uzun sürecek olan bu promosyon seçeneğini siz de düşünüyorsanız firmamızın takım kalem çeşitlerini incelemek için www.timsahpromosyon.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Şık, kaliteli, çarpıcı tasarımlarıyla çeşitlerimiz arasında beğeneceğiniz bir model mutlaka olacaktır. Fiyat avantajlarımızı da inceleyerek bu konuda kararınızı verebilirsiniz. Firmamızın temel ilkesi kaliteyi ucuza sunmaktır.

Sitemizde form doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz. Fiyatlarımızı ürünün malzemesine, baskı renklerine, tasarımına ve adedine göre belirliyoruz. Beğendiğiniz takım kalemlere firmanızın logosunu, telefon numarasını güzel bir tasarımla ve kaliteli baskı yöntemleriyle basıyoruz. Bu şık promosyon takım kalemleri özel günlerde özel müşterilerinize hediye ederek onlarla kalıcı bir bağ oluşturabileceksiniz ve markanızın çok kişi tarafından tanınmasını sağlayacaksınız. Promosyon kalemle etkili bir reklamı son derece ekonomik fiyatlarla yapmış olacaksınız.

Ürün Hakkında Bilgi Al