Plastik Kalem

Plastik Kalem

  • Dokunmatik ekran kalemi
  • Tampon ve Lazer Baskı
  • Stoklu Ürün

Ürün Çeşitleri

Promosyon Plastik Kalem

Firmanızın ürettiği ürünler çok kaliteli ama bir türlü beklediğiniz satış rakamlarına ulaşamıyorsunuz. Piyasada bulunan ve tanınmış markaların ürünleri satılırken sizin ürününüz ilgi görmüyorsa bunun nedeni hedef müşteri kitlenizin ürününüzü ve firmanızı tanımamasıdır. Yeteri kadar gazete, radyo, billboard reklamı da yaptığınızı düşünebilirsiniz. Ama bu reklamlar süreli zamanda yapılmakta ve müşteri kitlenizin hepsine ulaşmayabilmektedir. Siz de artık diğer firmalar gibi promosyon vermeye başlamalısınız. Müşteriler eline aldıkları ve sahip oldukları ürüne değer verir ve bu ürünü veren firmanın ürününe de ilgi duymaya başlar. Plastik kalem reklamınız için çok etkili bir ürün olacaktır.

Kalem günlük hayatımızda sürekli kullandığımız ve her an ihtiyaç duyabileceğimiz bir üründür. Kalem üzerindeki dikkat çekici baskılar da gören herkesi meraklandıracak ve yazı ya da logoya bakılacaktır. Ofislerde, okullarda, her türlü iş yerinde çeşit çeşit kalem kullanılır. Ama plastik tükenmez kalemler kullanım rahatlığıyla en çok tercih edilendir. Siz de firmanızın amblemini, logosunu, telefon bilgilerini çok kişi görsün, tanısın istiyorsanız hemen bizimle iletişim kurmalısınız.

Basmalı, dönmeli, klipsli, her renk kalem çeşitlerimize firmanızın logosunu basarak müşterilerinize hediye edebileceğiniz çok şık ürün haline getiriyoruz. Promosyon plastik kalem aynı zamanda diğer reklam yöntemlerine göre çok daha ekonomiktir. Etki alanı çok geniştir ve uzun süre kullanılacağı için etkisi de uzun sürecektir. Müşterilerinizle ve hedef müşterilerinizle kalıcı bir bağ kurmuş olacaksınız.

Promosyon kalem çeşitlerimizi www.timsahpromosyon.com sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz. Dilediğiniz renklerle ve dilediğiniz tasarımlarla, dilediğiniz sayıda ürünü size en kısa sürede hazırlayıp teslim edeceğiz. Siz de müşterilerinize hediye ederek reklamınızı yapmaya başlayacaksınız. Sitemizde fiyatlarımız da yer almaktadır. 1000 adet altında sipariş almıyoruz. 1000 adet ve katları için fiyatlarımız sitemizde bulunuyor.

Fiyatlarımızı baskıda kullanacağımız renk sayısına ve sipariş adedine göre belirliyoruz. Sitemizde bulunan formu doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz. En kaliteli kalemleri en uygun fiyatlarla firmamızda bulacağınızdan emin olmalısınız. Yurdun her yerinden sipariş alıyor ve kargo ile teslim ediyoruz. Özellikle yılbaşı, bayram günlerinde, kuruluş günlerinde kalem hediye etmek firmanızın tanınmasında önemli bir adım olacaktır.

Ürün Hakkında Bilgi Al