Mouse Pad

  •  Sünger
  •  Bileklikli
  •  Teslim süresi: 10-12 gün

Ürün Çeşitleri

Promosyon Mouse Pad

Günümüzde her evde ve her iş yerinde bilgisayar bulunuyor ve bilgisayar kullanımı her geçen gün artıyor. Özellikle internetin de yaygınlaşmasıyla ve bütün işlerin internet üzerinden yapılmasıyla bilgisayarlar hayatımızda daha önemli hale geldi. Bilgisayar ve bilgisayarla kullanılan ürünlerin satışlarında da büyük bir artış yaşanıyor. Bilgisayar ekranında yer alan öğeleri seçmek ve hareket ettirmek için bilgisayar faresi dediğimiz mouse kullanılıyor. Farenin de rahat hareket edebilmesini düzgün bir yüzey meydana getiren mouse pad sağlıyor. Fare mouse pad üzerinde daha iyi çalışacak ve uzun ömürlü olacaktır.

Takvimli, frekanslı, optik, fotoğraflı, çerçeveli, baskılı, silikonlu, bilekli, deri olmak üzere çok farklı mouse pad çeşitleri bulunuyor. Çok yaygın bir kullanımı olduğu için son yıllarda firmalar promosyon ürünü olarak da mouse pad kullanmaya başladı. Başta teknoloji firmaları olmak üzere her sektörden firma, müşterilerine mouse pad hediye ederek reklamını yapıyor. Son yıllarda promosyon ürünler en çok tercih edilen reklam aracı olmuştur. Sürekli göz ününde bulunmakta ve firma ismi müşterinin hafızasına yerleşmektedir.

Firmamız mouse pad üzerine çarpıcı tasarımlarla firmanızın logosunu, amblemini, sloganını ve dilediğiniz resimleri basarak promosyon ihtiyacınıza en iyi çözümü sunmaktadır. Müşterilerinize hediye edeceğiniz bu promosyon mouse pad ile müşterilerinizi mutlu edecek ve firmanıza ve firmanızın ürünlerine ilginin artmasını sağlayacaksınız. İnsanlar için ellerine alıp sahip oldukları nesneler, televizyon veya gazetelerde gördüklerinden daha değerlidir. Firmanızın hediye ettiği mouse pad de müşterileriniz için değerli olacak ve firmanızın ürünlerini alacaklardır.

Mouse pad çeşitlerimizi görmek için www.timsahpromosyon.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Beğendiğiniz bir ürünü seçebileceğiniz gibi firmanız için özel kesim de yapabiliriz. İsteklerinize uygun ama kendi deneyimlerimizi de katarak çarpıcı tasarımlarla firmanızın bilgilerini ve resimlerini en iyi şekilde basmaktayız. Mouse pad etkili bir tanıtım aracı olurken oldukça da düşük maliyetlidir.

Diğer reklam yöntemlerinden daha az harcama yaparak daha etkili bir reklam yapmayı düşünüyorsanız hemen bizimle iletişime geçiniz. Mouse pad çeşidine, yapılacak baskıya ve sipariş sayısına göre fiyat teklifimizi değerlendiriniz. İnternet sitemizden de fiyat teklifi alabilir ve sipariş verebilirsiniz. Yurdun her yerine kargo ile ürünlerinizi gönderiyoruz. Bu nedenle yurdun her yerinden hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Ürün Hakkında Bilgi Al