Metal Kalem

Metal Kalem

  • Dokunmatik ekran kalemi
  • Tampon ve Lazer Baskı
  • Stoklu Ürün

Ürün Çeşitleri

Promosyon Metal Kalem

Firmalar yoğun rekabet ortamında bir adım öne çıkmak, markalaşmak ve ürünlerini en geniş hedef kitlesine tanıtmak için reklam yapmaya ihtiyaç duyar. Günümüzde promosyon en etkili reklam aracı olarak çok tercih ediliyor. Firmalar üzerinde logolarının olduğu dikkat çekici promosyon ürünlerini müşterilerine vererek ürünlerinin geniş kesimlerce tanınmasını sağlıyorlar. Metal kalem her bütçeden firmanın tercih ettiği etkili bir üründür. Bütün iş yerlerinde, genç yaşlı, kadın erkek her kesimden kişi bu kalemleri kullanır ve kalemin üzerindeki logo her zaman dikkat çeker.

Firmamız promosyon metal kalem konusunda sizlere geniş bir seçenek sunuyor. Birbirinden güzel, renkli ve kaliteli kalemlerimiz bulunmaktadır. Beğendiğiniz bir modele dilediğiniz renklerle logonuzu basıyor ve şık bir promosyon ürünü haline getiriyoruz. Müşterilerinize yılbaşı, bayram gibi özel günlerde bu kalemleri hediye ederek onları mutlu edecek ve firmanıza olan sevgisini arttıracaksınız. Müşteriler televizyonda gördükleri veya gazete okudukları üründen çok, eline aldığı ve sahip olduğu ürüne ilgi duyacaktır.

Bu hediye kalem onun için değerli olacaktır ama aynı zamanda sizin logonuz da onu gören herkesin hafızasına kazınacaktır. Bu çok etkili bir tanıtım yöntemidir. Etki alanı çok geniş bir yöntemdir. Kalem seçim dönemlerinde siyasi partilerin de promosyon olarak çok tercih ettikleri bir üründür. Günlük hayatta çok kullanılan bir ürün olması ve herkesin ihtiyaç duyduğu bir ürün olması tanıtımda kalem tercihini ön plana çıkarmaktadır.

Firmamızın kaliteli kalem çeşitlerini www.timsahpromosyon.com sitemizde görebilirsiniz. Basmalı, dönmeli, klipsli kalem çeşitlerimize dilediğiniz logoyu en güzel tasarımlarla ve farklı renk seçenekleriyle basıyoruz. Çeşitlerimiz her bütçeye uygun seçenekler de sunuyor. Promosyon kalem diğer reklam seçeneklerinden çok daha ekonomiktir. Firmamız kalite yanında fiyatlarıyla da müşteri memnuniyeti sağlamış bulunuyor. Yurdun her yerinden siparişler alıyor ve kargo ile gönderiyoruz.

Promosyon metal kalem fiyatlarımızı seçilen modele, baskı renk sayısına ve sipariş adedine göre belirliyoruz. Bu taleplerinizi bize ileterek fiyat teklifi alabilirsiniz. 1000 adetten az sipariş almıyoruz. 1000 adet ve üzeri taleplerinizde uygun fiyatlarımızla kısa sürede ürünlerinizi hazırlıyor ve verdiğimiz sürede teslim ediyoruz. Promosyon kalemlerinizi müşterilerinize verdikten sonra satışlarınızın da arttığını göreceksiniz.

Ürün Hakkında Bilgi Al