Kutu Mendil

  • 60'lık Küp Kutu Mendil
  • Kutu Bristol Karton- Renkli Baskı
  • Ebat 11x11x11 cm İmalat 12 gün

Ürün Çeşitleri

Promosyon Kutu Mendil

Firmaların ürünleri ne kadar kaliteli olursa olsun arzu ettikleri satış rakamlarına ulaşabilmeleri için ürünlerini en geniş potansiyel müşteri kitlelerine tanıtabilmesi gerekir. Bunun için de sık sık reklam ve tanıtıma yatırım yaparlar. Televizyon, radyo ve gazete reklamları, afiş ve el ilanları, billboard reklamları gibi yöntemlerle firmalarını geniş kesimlere tanıtmaya çalışırlar. Ancak bu reklam yöntemlerinin etkisi sınırlıdır. Belli bir sürede yayınlanır ve belki de hedef kitleye ulaşamadan reklam süresi biter. Bu nedenle firmalar promosyonu daha çok tercih etmeye başladılar. Kutu mendil de reklam için etkili bir seçenektir.

Benzin istasyonları, gıda firmaları, ilaç firmaları ve ofislerde kutu mendil çok tüketilir. Temizlik için çok pratik bir üründür. Bu işyerlerinde kullanılan kutu mendiller de gelen gişen çok sayıda kişi tarafından görülmekte ve mendil üzerinde bulunan firma logosu dikkat çekmektedir. Firmamız çok çeşitli kutu mendil modelleriyle sizlere promosyon ürünü hazırlamaktadır. Kutuların üzerine çarpıcı tasarımlarla firmanızın logosunu ve sloganını basıyor ve firmanızın tanıtılmasını sağlıyoruz.

Promosyon kutu mendil çeşitlerimiz arasında klasik kutu mendil, standlı kutu mendil, maxi kutu mendil, baton kutu mendil, küp kutu mendil, piramit kutu mendil, altıgen kutu mendil çeşitlerimiz bulunuyor. Bunun dışında isteğe göre özel kesim de yapıyoruz. Dilediğiniz renkler kullanıyor, firmanızın logosunu, amblemini ve sloganını güzel bir tasarımla basıyoruz.

Kutu mendil işlevsel bir ürün olduğu için ve gün içinde çok tüketildiği için müşterilerinize kutu mendil hediye etmeniz müşterilerinizi çok memnun edecektir. Çok sayıda kişi de firmanızın logosunu görecek ve sizi tanıyacaktır. Böylece reklamda geniş bir kesime ulaşmış olacaksınız. Bu da ürünlerinizin daha çok satılmasını sağlayacaktır. Kutu mendil çeşitlerimizi www.timsahpromosyon.com sitemizde görebilirsiniz. Promosyon kutu mendille çok sayıda insana firmanızı tanıtma imkânınız olurken diğer reklam harcamalarına göre çok daha az harcama yapacaksınız.

Kutu mendil fiyatlarımız ürünün çeşidine ve sipariş adedine göre değişmektedir. Talep ettiğiniz sayıdaki ve çeşitteki ürünü bildirerek fiyat telifi alabilirsiniz. Fiyatlarımız piyasanın çok altındadır. Firmamızın çalışma anlayışı kaliteyi ucuza mal etmektir. Kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlarla promosyon ürününü firmamızda bulacaksınız.

Ürün Hakkında Bilgi Al