Kupa

  • Üretim ürün
  • Teslim süresi: 12-15 iş günü

Ürün Çeşitleri

Promosyon Kupa

Bir firmanın sattığı ürün ne kadar kaliteli olursa olsun eğer hedef kitlesine bu ürünü tanıtamazsa, satışını yapamaz ya da beklediği satış rakamlarına ulaşamaz. Bir de piyasada aynı üründen yüzlerce çeşit varsa, piyasada kendisini tanıtması iyice zorlaşacaktır. Bu nedenler firmalar görünür olmak ve hedef kitlelerine ürünlerini tanıtmak için reklama başvurur ama reklamın da etki alanı ve etki süresi kısıtlıdır. Bir de insanlar her gün gördükleri, elleriyle dokunup sahip olabildikleri ürünlere daha çok ilgi gösterir. Firmalar da bu yüzden promosyon dağıtmayı etkili bir reklam aracı olarak görürler. Kupa promosyon için çok uygun bir seçenektir. Her evde ve her ofiste, her iş yerinde kullanılabilir.

Kupaların üzerine her türlü baskı yaptırabilir ve firmanızın logosunu, tanıtım yazısını, sloganını, resmini koydurabilirsiniz. Hediye olarak müşterileri de memnun edecek bir seçenektir. Çünkü kupa kadın, erkek, çocuk, yaşlı, genç, zengin, fakir her kesimden insan için işlevsel bir üründür ve hediye olarak kupa alan bir müşteri bir süre sonra bu hediyeyi kaldırıp atmayacaktır. Belki de yıllarca kullanacaktır.

Üzerinde firmanızın logosu olan bir promosyon kupa uzun süre çok sayıda kişi tarafından kullanılacak, kullanan kişinin dışında da çok sayıda kişi tarafından görülecektir. Firmanız unutulmayacak, hafızalara kazınacaktır. Siz de firmanızla müşterileriniz arasında kalıcı bir iletişiminiz olsun istiyorsanız firmamızın promosyon kupa modellerini görmelisiniz. Çeşitli ebatlarda, çeşitli renklerde kupalara dilediğiniz logo ve amblemi en kaliteli baskı yöntemleriyle basmaktayız.

Promosyon kupa çeşitlerimizi ve baskı örneklerimizi görmek için www.timsahpromosyon.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Dilediğiniz sayıda, dilediğiniz renklerde ve yaratıcı tasarımlarla kupalarınızı hazırlıyor ve size verdiğimiz sürede teslimatını yapıyoruz. Promosyon kupaları müşterilerinize yılbaşı döneminde, doğum günü, anneler günü, babalar günü gibi özel günlerde, fuarlarda rahatlıkla hediye edebilirsiniz.

Firmamızın cazip fiyat avantajlarını da görmelisiniz. Firmamız için kaliteyi ucuza sunmak ve müşteri memnuniyeti sağlamak öncelikli hedeftir. En uygun fiyatlarla yaptıracağınız kupalarla müşterilerinizi mutlu edecek ve firmanızı en geniş hedef kitlenize tanıtmış olacaksınız. Bu etkili yöntemle ayrıca reklam giderleriniz de olmayacaktır. Çünkü reklamdan çok daha uzun süre etkili olacaktır. Fiyat teklifi ve ürün seçimini internet sitemizden de yapabilirsiniz.

Ürün Hakkında Bilgi Al