Karton Çanta

  • Promosyon Karton
  • Çanta, Selefonlu Ebat: 36x25x8 cm 210 gr
  • Amerikan Karton,
  • Resim Baskılı

Ürün Çeşitleri

Promosyon Karton Çanta

Caddelerde, sokaklarda yürürken, alışveriş merkezlerinde dolaşırken, cafe ve restoranlarda otururken insanların ellerinde rengârenk, irili ufaklı, şık tasarımlı karton çantalar görüyoruz. Bunların çoğu firmaların promosyon amaçlı müşterilerine hediye ettiği çantalardır. Çantaların ön ve arka yüzünde dağıtan firmanın logosu, sloganı, tanıtıcı resim veya yazıları bulunur. Dikkat çekici bu çantalar firma bilgilerinin birçok kişi tarafından görülmesini sağlar. Bu firmalar için en iyi reklam araçlarından biridir. Karton çanta binlerce kişinin göreceği bir ürün olduğu için promosyonda en çok tercih edilen ürün oluyor.

Karton çantalar çevre dostu ürünler olduğu için de son yıllarda çevre duyarlılığının artmasıyla naylon poşetlere göre daha çok tercih ediliyor. Firmalar yoğun rekabet ortamında kendilerini, ürün ve hizmetlerini daha geniş kitlelere tanıtmak için reklam çalışmalarına büyük yatırımlar yapar. Televizyon filmleri, radyo ve gazete reklamları, internet reklamları bunlardan bazılarıdır. Bu reklam yöntemleri hem çok pahalı olmakta hem de kısa bir sürede insanlara hitap etmektedir. Daha sonra insanlar bu reklamı unutacaktır. Ama promosyon ürünleri çok daha uzun süre kişilerin elinde kalacak ve geniş kitleler bu ürünleri görecektir.

Promosyon karton çantalar da aylarca insanların elinde olacak ve açık hava reklamı olarak binlerce kişiyi etkileyecektir. Firmamız dikey ya da yatay promosyon çantalarına dilediğiniz renklerde görsel ve yazı baskısı yaparak firmanızı tanıtacak en iyi çantaları hazırlamaktadır. Karton çanta baskılarında sizin isteğiniz doğrultusunda varak baskı, kabartma, bölgesel parlaklık uygulamaları yapıyoruz.

Karton çantalarda sağlam ve dayanıklı, bir tarafı mat, bir tarafı parlak olan Amerikan Bristol karton en çok tercih edilen karton türüdür. Hem müşteri hem de firmalar bu kartonu tercih eder. Ünlü markalar ve saygın firmalar bu çevre dostu karton çantalarla müşterilerinin eşyalarını taşımalarını sağlarken, ücretsiz reklamlarını da yapmış oluyor.

Karton çanta modellerimizi www.timsahpromosyon.com sitemizden görebilirsiniz. Dilediğiniz çanta modeline istediğiniz baskıyı, istediğiniz renkleri kullanarak yapabiliriz. Ayrıca karton çantalarda en iyi fiyat teklifini firmamızdan alabilirsiniz. Özellikle kuyumcular, hediyelik eşya mağazaları, giyim mağazaları, kozmetik ve saat firmaları karton çantaları promosyon ürünü olarak çok tercih ediyorlar. Karton çantalar naylon poşetlere göre çok daha ilgi çekici olmaktadır.

Ürün Hakkında Bilgi Al