Kağıt Çanta

Bilgi Alanı

Ürün Çeşitleri

Promosyon Kâğıt Çanta

Firmaların kendi markalarını ve sahip oldukları ürünleri müşterilerine tanıtmak için kullandıkları en etkili araçlardan biri de promosyon ürünleridir. Neredeyse her gün kullandığımız ve sürekli elimizin altında olan bu ürünler dikkat çekmiyor gibi görünebilir. Ancak sürekli olarak göz önünde bulunan bu ürünler zamanla insanların beynine kazınır. Promosyonun en önemli amacı geniş potansiyel müşteri gruplarına ürünlerini tanıtmak ve mevcut müşterilerin sadakatini arttırmaktır. Böylece satılan malın ve verilen hizmetin sürümü artmış olacaktır. En çok kullanılan promosyon ürünleri ajanda, çakmak, anahtarlık, kalem, takvim, kağıt çanta, karton çanta, bez çanta gibi çanta çeşitleri, şapka gibi ürünler oluyor.

Bu ürünler günlük yaşamda da çok kullanılan ürünler olduğu için görünürlüğü çok yüksek oluyor. Çevre dostu ve geri dönüşümü olan kâğıt çantalar günümüzde naylon poşetlere göre daha fazla tercih ediliyor. Çok daha dikkat çekici olan kâğıt çantalar firmaların ürün satışlarının artmasında etkili oluyor. Özellikle marka saygınlığı olan firmalar, kuyumcular, tekstil mağazaları, giyim ve kozmetik mağazaları promosyon kağıt çanta çeşitlerini daha çok tercih ediyor.

Firmamız modern teknolojik baskı makineleri le sizlere en kaliteli promosyon ürünün hazırlamaktadır. Promosyon kâğıt çanta çeşitlerimizden dilediğinizi beğenebilirsiniz. Beğendiğiniz modele firmanızın logosunu, tanıtım yazısını ve koymak istediğiniz görselleri en iyi şekilde hazırlayıp basmaktayız. Tasarım aşamasından baskı aşamasına kadar deneyimli ve eğitimli personelimizle beklentilerinizin de üstünde bir çalışma yapmaktayız.

Firmamızın www.timsahpromosyon.com internet sitesini ziyaret ederek ürünlerimizi görebilirsiniz. Müşteri temsilcimizle görüşerek fiyat teklifi alabilirsiniz. Bu en etkili reklam aracından faydalanmak istiyorsanız bizimle hemen iletişime geçmelisiniz. Ürünün üzerinde olmasını istediğiniz görselleri ve yazıları bize bildirin, biz en kaliteli tasarımlarla size promosyon ürünlerinizi hazırlayalım.

Hazırlayacağımız promosyon ürünleri sağlam ve dayanıklı olduğu için aylarca müşterilerinizin elinde olacak ve binlerce kişi tarafından görülecektir. Promosyon çantalar açık hava reklamlarından daha etkili olacak ve daha ucuza mal olacaktır. Firmanızın ürünlerinin en iyi tanıtım aracı promosyon ürünlerimiz olacaktır. Doğru ürünle doğru promosyon size satışlarda artış olarak geri dönecektir. Özel günler öncesinde iyice yoğunlaşan promosyon taleplerinin hepsini modern tesislerimizde karşılayabiliyoruz.

Ürün Hakkında Bilgi Al