Islak Mendil

  • Promosyon 15 lik Islak cep Mendil
  • Etikete Resim baskı dahildir.
  • İmalat 12 gün

Ürün Çeşitleri

Promosyon Islak Mendil

Günlük yaşamımızda kadın, erkek ve çocuk hepimizin çantasında bir ıslak mendil bulunur. Pratik ve kolay kullanımı nedeniyle temizlik amaçlı son derece işlevsel bir üründür. Baskılı, kolonyalı, alkolsüz ıslak mendil çeşitleri promosyon ürünü olarak da çok tercih ediliyor. Her kesime hitap etmesi bu tercihi arttırıyor. Islak mendil kâğıt ya da dokusuz kumaşın solüsyonla nemlendirilmesiyle elde ediliyor. Islak mendillerde değişik parfümler de kullanılabiliyor. Çeşitleri arasında cep mendili, seyahat mendili, havlu mendil, makyaj mendili gibi çeşitleri vardır. Promosyon ürünü olarak kullanmak isteyen firmalar diledikleri ebatlarda ıslak mendil yaptırıyor. Mendilin ambalajına da firmanın logosu ve amblemi basılıyor.

Otel, restoran, cafe gibi mekânlarda müşterilere ıslak mendil hediye ediliyor. Siyasi partiler seçim çalışmaları dönemlerinde vatandaşlara ıslak mendil hediye ediyor. Ancak kullanım alanı çok geniş olduğu için başta yiyecek içecek firmaları olmak üzere her sektörden firmalar ıslak mendili promosyon amaçlı kullanmak istiyor. En çok tercih edilen ise etikete baskılı ıslak mendil çeşitleri oluyor.

Firmamızın promosyon ıslak mendil çeşitlerini mutlaka görmelisiniz. Dilediğiniz renkteki ambalajın üzerine firmanızın logosunu ve tanıtıcı bilgilerini en güzel tasarımlarla basıyor ve dilediğiniz sayıda hazırlıyoruz. Islak mendil hediye edilen kişiler bunu, evde, iş yerinde, dinlenmek ve eğlenmek için gittiği mekânlarda, yolda, alışverişte her yerde kullanıyor ve firmanızı binlerce kişinin görmesini sağlıyor.

Firmamız kaliteli kâğıttan yapılmış, en kaliteli esanslar kullanılmış ıslak mendillere çarpıcı ve dikkat çekici tasarımlarla firmanızın logosunu ve görsellerini basmaktadır. Ayrıca fiyat konusunda da en uygun fiyat teklifini firmamızdan alabileceksiniz. 1000 adet ve 1000 adedi katları olan sayıda siparişlerinizi yılın her günü verebilirsiniz. www.timsahpromosyon.com sitemize girerek ve buradaki sipariş formunu doldurarak da yurdun her yerinden sipariş verebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Firmamız için müşteri memnuniyeti öncelikli hedeftir ve kaliteli işi ucuz fiyata yaparak bu memnuniyeti yaratıyoruz. Ayrıca teslimatta da verdiğimiz tarihten şaşmıyor ve sizi bekletmeden tam zamanında teslimatı gerçekleştiriyoruz. Firmanızı ve sahip olduğunuz ürünleri en geniş kesimlere tanıtmak ve reklamınızı en uygun fiyatlarla yapmak istiyorsanız ıslak mendil en iyi seçenek olacaktır.

Ürün Hakkında Bilgi Al