Cam Bardak

  • 1111Hacim: 250 cc
  • Promosyon cam bardak 8 1/2 oz.
  • Stoktan hemen teslim

Ürün Çeşitleri

Promosyon Cam Bardak

Firmalar günlük hayatta çok kullanılan ve işe yarar ürünleri müşterilerine hediye ederek onlarla kalıcı bağlar oluşturuyor, firmalarının akıllarda kalmasını ve ürün satışlarının artmasını sağlıyorlar. Yoğun rekabet koşullarında kendisini en iyi tanıtabilen firmalar sektörlerinde güçlü olmayı ve bir adım öne geçmeyi başarabiliyorlar. Bunu başarmak için de reklam yapmak zorundalar. Reklam ve tanıtım deyince akla hemen gazete, dergi, televizyon reklamları gelir. Bu reklamlar elbette etkilidir ama belli bir süreyle sınırlıdır. Reklam süresi bitince artık firmanın adını kimse duymayacaktır. Oysa günlük hayatta çok sık kullanılan, anahtarlık, çakmak, kalem, cam bardak, takvim, kupa gibi ürünlerle yapılan tanıtımlar çok daha uzun süreli olacaktır.

Bu ürünlerin üzerine firma logosu ve markası basılmakta ve ürünler kullanıldıkça başka kişilerin de bu bilgileri görmesi mümkün olmaktadır. Evlerde ve iş yerlerinde günlük hayatta en çok kullandığımız ürünlerden biri de bardaklardır. Çay başta olmak üzere her türlü içecek bardakla sunulur ve içilir. Özellikle cam bardak sağlık açısından en çok tercih edilendir. Hiçbir sağlık riski taşımaz. Birbirinden şık modellerle cam bardaklar aynı zamanda iyi bir hediye seçeneğidir. Sevdiklerimizin özel günlerinde cam bardak çeşitlerinden birini hediye etmek onları çok mutlu edecektir.

Bu özellikleri nedeniyle firmalar da müşterilerine hediye etmek üzere cam bardağı daha fazla tercih etmeye başladılar. Promosyon cam bardak ile firmanızın logosu ve markası aylarca göz önünde olacak pek çok kişi tarafından görülecektir. Cam çay bardağı, su bardağı, meşrubat bardağı gibi bardak çeşitlerine çok şık tasarımlarla firmanızın logosunu basmaktayız. Tek renk baskı yanında iki renk ve dört renk seçenekleriyle de baskı yapmaktayız. Böylece bardaklar daha gösterişli olacak ve herkesin dikkatini çekecektir.

Cam bardak çeşitlerini ve üzerlerine yaptığımız baskı örneklerini www.timsahpromosyon.com sitemizden görebilirsiniz. Dilediğiniz modele dilediğiniz baskıyı yapmaktayız. Deneyimli personelimizle, gelişiş teknolojik imkanlarımızla en kaliteli promosyon bardak ürünlerini en uygun fiyatlarla hazırlıyoruz. Sitemizde form doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz. Müşteri temsilcimizle iletişim kurarak baskı konusundaki talebinizi iletebilirsiniz. İl dışından da sipariş kabul ediyoruz ve hazırladığımız promosyon ürünlerini kargo ile size teslim ediyoruz.

Ürün Hakkında Bilgi Al