Bez Çanta

  • Promosyon 100 gr Tela çanta
  • Ebat; 30 x 39 x 8 cm Çift Taraf Resim Baskılı.
  • İmalat 10 gün

Ürün Çeşitleri

Promosyon Bez Çanta

Bazı ürünlerin dünyamıza ve dünyadaki canlı yaşamına ne kadar zarar verdiği bilimsel olarak tespit edilmiş ve bu durum insanlarda çevre duyarlılığını arttırmıştır. Günlü hayatta en çok naylon ve plastik poşetler kullanırız. Ürünlerin ambalajlarında da genellikle naylon ve plastik kullanılır ve bu ürünler çoğu zaman geri dönüşüme değil, doğaya bırakılır. Naylon ve plastiğin doğada yok olması için yüzyıllar gerekecektir. Bunların toprağa saldığı kimyasallar da canlı yaşamını zehirleyecektir. Bu nedenle günlük poşet ihtiyaçlarımız için artık kâğıt çanta ya da bez çanta çeşitleri kullanılıyor.

Bu çevre dostu ürünlere ilginin artması firmaların da promosyon seçimlerini etkiliyor. Firmalar artık promosyon ürünü olarak bez çanta çeşitlerini daha çok tercih etmeye başladı. Firmalar markalarını ve logolarını ön plana çıkarmak, çok sayıda kişiye ulaştırmak için farklı reklam yöntemlerini deniyor. Ama son yıllarda müşterilerin direk olarak eline verilen işlevsel ve şık görünümlü ürünlerin bu tanıtımda çok etkili olduğu görüldü. Şimdi firmalar rengârenk, çarpıcı tasarımlı ve kullanım rahatlığı olan bez çantaları müşterilerine hediye ederek firmalarının tanıtımını sağlıyorlar.

İyi tasarlanmış bir logo firmanızın akılda kalıcılığında çok ekilidir. Ama bu logoyu çok sayıda insanın görmesi gerekir. İşte promosyon bez çantalar bu işlevi en iyi şekilde yerine getiriyor. İş yerinde, çarşıda, pazarda, caddede, cafede, restoranda, plajda, kısaca açık ve kapalı her yerde çantalar yanımızda olur ve binlerce kişi çanta üzerindeki logoyu ve amblemi görmüş olur.

Firmamız istenen her türlü kumaşı ve renkleri kullanarak ve en yaratıcı tasarımlarla firmalara promosyon bez çanta hazırlamaktadır. Özellikle fuar, kongre ve konferanslara katılacak firmalar bu çantalarla firmalarına prestij kazandıracaktır. Bunun dışında eczaneler, optikçiler, kuyumcular, turizm firmaları başta olmak üzere her sektörden firmalar bez çanta kullanmaktadır.

www.timsahpromosyon.com sitemizi ziyaret ederek bez çanta çeşitlerimizi görmelisiniz. Fiyatlarımızı kumaşın cinsine, baskı renklerine ve sipariş sayısına göre belirlemekteyiz. Beğendiğiniz modellerimiz için fiyat teklifi alabilirsiniz. Fiyatlarımız piyasa şartlarından çok daha uygundur. Günlük hayatta çok kullanıldığı için firmanızı bu çantalarla en geniş müşteri kitlesine tanıtmış olacaksınız. Bu tanıtım ayrıca uzun süreli olacaktır. Çünkü bez çantalar daha dayanıklı ve uzun ömürlü ürünlerdir. Sipariş için hemen firmamızı arayabilirsiniz.

Ürün Hakkında Bilgi Al