Ajanda

  • Tarihsiz ajanda defter
  • 13x21 cm, ivory krem kağıt
  • Termo deri kapak
  • İmalat, 200 sayfa

Ürün Çeşitleri

Promosyon Ajanda

Ofislerde ve diğer her türlü iş yerlerinde çalışanlar günlük yapacakları işleri bir deftere not eder ve böylece yapılacak işleri unutmamış olurlar. İşleri planlayıp zamanı doğru kullanmaya çalışırlar. Ama bu notların takvimli defterlere yani ajandalara yazılması işleri daha da kolaylaştırmaktadır. Ajanda her gün için bir sayfa ayrılmış takvimli not defterleridir. Ofis çalışanlarının en çok ihtiyaç duydukları bir defter türüdür. Her ne kadar artık notlar bile dijital ortamda tutulsa da, ajanda kullanım rahatlığı nedeniyle değerinden bir şey kaybetmiyor. Hatta ajandadaki bilgiler daha sonra digital ortama yükleniyor.

Ofis çalışanlarına, memurlara, öğretmenlere başta olmak üzere pek çok çalışana ajanda hediye etmek de yaygın bir hediye seçeneği olmuştur. Takvimli olduğu için özellikle yeni yıl başlamadan ajandalar hazır olur ve hediye edilir. Özellikle firmalarının tanıtımını yapmak isteyenler önem verdikleri müşterilerine ajanda hediye ederler. Promosyon ajanda ile firmalar müşterilerine işlevsel ve kalıcı bir ürün hediye etmiş olurlar. Yararlı bir hediye alan kişi elbette bundan çok memnun olacaktır.

Firmamızın sizlere sunduğu ajanda çeşitleri her zevke ve ihtiyaca uygundur. Ajandalar genellikle değişik renklerde thermo deri ve suni deri ile kaplı oluyor. Kapak kısmına ve ilk sayfalarına firmanızın logosunu, sloganını gerekirse resimlerini basarak ajanda vasıtasıyla firmanızın en iyi şekilde tanıtılmasını sağlıyoruz. Çok farklı modellerde ajanda çeşitlerimiz bulunuyor. Dikişli, spiralli, yuvarlak köşeli gibi çeşitlerimiz arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Ajanda çeşitlerimizi görmek için www.timsahpromosyon.com internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Şık tasarımlı, değişik renkli, farklı ebatlardaki ajanda çeşitlerimizden mutlaka beğendiğiniz bir model bulacaksınız. Beğendiğiniz modele firmanızın logosunu ve bilgilerini kaliteli baskı yöntemleriyle basacak ve size teslim edeceğiz. Siz de değerli müşterilerinize hediye ederek onları mutlu edecek ve firmanızın geniş kesimlere tanıtımını yapmış olacaksınız.

Promosyon olarak çok tercih edilen ajandalar firmamızda her bütçeye uygun fiyatlarla hazırlanıyor. Kapak tasarımına, baskı renklerine ve sipariş adedine göre fiyatlarımız değişmektedir. Sitemizde form doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz. Siparişiniz en kısa sürede size teslim edilecektir. Diğer illerden de sipariş alıyor ve ürünleri kargo ile adresinize gönderiyoruz. Yeni yıl için promosyon ajanda düşünüyorsanız hemen firmamızla iletişime geçiniz.

Ürün Hakkında Bilgi Al