Kalem

Promosyon Kalem

Günlük hayatımızda her zaman ihtiyaç duyacağımız şeylerden biri de kalemlerdir. Okullarda, resmi dairelerde, ofislerde, her türlü iş yerinde, evde her gün milyonlarca insan kalem kullanmak zorundadır. Kurşun kalem, tükenmez kalem, boya kalemleri, fosforlu kalem gibi ihtiyaca göre çok farklı kalem çeşitleri vardır. Kalem bir hediye seçeneği olarak da çok kıymetli bir üründür. Çocukların doğum günlerinde, işe başlayan bir sevdiğimize, öğretmenlere, ofis açan bir sevdiğimize kalem hediye ederek onları mutlu edebiliriz. Son yıllarda ise firmalar promosyon için kalem tercih etmeye başladı.

Birbirinden şık metal, plastik ve ahşap kalemlerin üzerine firmaların logosu, amblemi basılıyor ve firmanın hedef müşteri kitlesine bu kalemler hediye ediliyor. Böylece firmalar binlerce kişiye firmalarını tanıtma imkânı buluyor. Promosyon amaçlı olarak daha çok metal ve plastik kalemler kullanılıyor. Kalemler istenen renkte ve renklerde olabiliyor. Kalemlerin üzerine de firmanın logosu basılarak hediye vermeye hazır hale getiriliyor.

Firmamızda her bütçeye uygun promosyon kalem çeşidi bulunmaktadır. Bazı firmalar özel müşterileri için çok kaliteli kalem setlerini tercih ediyorlar. Ama genellikle firmalar daha ekonomik olan ve binlerce dağıtabilecekleri kalemleri tercih ediyorlar. Birbirinden güzel, renkli, klipsli, fosforlu, çevirmeli, basmalı kalemler firmanız için de iyi bir promosyon seçeneği olacaktır. Bu kalemlerle firmanızın logosunu binlerce kişi görecek ve ürünlerinizi merak ederek satın alacaktır.

Özellikle yılbaşı dönemlerinde firmaların en çok tercih ettiği promosyon ürünü kalemler oluyor. Her sektörde faaliyet gösteren firmalar müşterilerine kalem hediye edebilir ama bunun yanında siyasi partiler, dernekler de üye ve potansiyel seçmenlerine kalem hediye ediyorlar. Her türlü promosyon kalem ihtiyacınız için çeşitlerimizi www.timsahpromosyon.com sitemizde görebilirsiniz. Çarpıcı tasarımlarıyla, canlı ve göz alıcı renkleriyle kalemleriniz her yerde göze çarpacaktır.

Kalem aynı zamanda ekonomik bir promosyon ürünüdür. Firmamızın fiyatları da çok uygundur. En az 1000 adet olarak sipariş alıyoruz. Fiyatlarımızı ürün çeşidine, baskı renklerine ve adedine göre belirliyoruz. Müşteri temsilcimizden telefonla fiyat teklifi alabileceğiniz gibi, internet sitemizde form doldurarak da fiyat teklifi alabilirsiniz. Vereceğiniz siparişinizi sayısına göre 2 veya 5 gün içinde teslim ediyoruz. Şehir dışından gelen siparişleri de kargo ile gönderiyoruz.