Hakkımızda

Firmalar müşterileriyle daha kalıcı bir ilişki kurmak, kendilerini ve ürünlerini her yerde herkesin tanımasını sağlamak ve böylece satışlarını arttırmak için çeşitli hediye ürünler dağıtır. Bu ürünlerin üzerinde firmanın logosu, amblemi ve sloganı olur. İşte tanıtım amaçlı dağıtılan bu ürünlere promosyon diyoruz. Promosyon bir reklam türüdür. Ancak bildiğimiz geleneksel reklam yöntemlerinden çok daha etkilidir ve etkisi geleneksel reklamlara göre çok daha uzun süreli ve kalıcıdır. Geleneksel reklam türleri arasında yazılı ve görsel medya araçları, tanıtım afiş ve broşürlerinin billboardlara asılması gibi yöntemler yer alır.

Ancak Bu reklam çalışmaları sınırlı bir sürede yapılır ve ulaşılmak istenen hedef kitleye her zaman ulaşılamadığı görülür. Oysa günlük hayatımızda çok kullandığımız ve yararlı ürünler insanların elinde uzun süre kalacak, bu ürünler her gün birçok kişi tarafından görülecektir. Bu da firmanın uzun süre görülmesini ve zihinlerde kalmasını sağlayacaktır. Bu avantajlarıyla promosyon diğer reklam türlerine göre çok daha etkili bir tanıtım aracı olmaktadır.

Ancak bu etkinin güçlü olması için promosyon ürünü tercihinin de çok iyi yapılması gerekir. Ürünlerin çarpıcı bir görselliği ve işlevsel bir kullanımı olmalıdır. Promosyon için en çok tercih edilen ürünler ajandalar, çakmaklar, anahtarlıklar, kupalar, takvimler, saatler, çantalar oluyor. Bu ürünler herkesin her yerde kullandığı ve çok kişinin görme şansı olduğu ürünlerdir. Ama bazı ünlü markalar marka değerlerini arttırmak, müşterileriyle sağlam bir bağ oluşturmak için daha özel ve daha pahalı ürünleri de tercih etmektedir.

Promosyon tercihleri mevsimlere göre değişebiliyor. Doğru zamanda doğru ürün kullanmak tanıtımı daha etkili yapacaktır. Kış aylarında termoslar, kupalar, battaniye ve yağmurluklar, yaz aylarında şapkalar, soğutucular, açacaklar daha doğru seçim olacaktır.  Promosyon ihtiyacınız için geniş bir yelpaze sunan firmamızın ürünlerini www.timsahpromosyon.com sitemizden görebilirsiniz.

Beğendiğiniz ürünlerin üzerine markanızı ve logonuzu en güzel tasarımlarla basmaktayız. Müşterileriniz aldığı bu hediyeyle çok mutlu olacak ve firmanıza olan bağlılığı artacaktır. Ürünleri en uygun fiyatlarla hazırlamaktayız. Ürün fiyatlarını ürünün cinsine, baskıda kullanılacak renk sayısına ve sipariş adedine göre belirliyoruz. Sitemizde form doldurarak veya müşteri temsilcimizle iletişim kurarak fiyat teklifi alabilirsiniz. Yurdun her yerinden sipariş alıyoruz ve ürünleri kargo ile teslim ediyoruz.

OTO KOKUSU

Ürünleri İncelemek İçin Butona Tıklayabilirsiniz

TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ

Ürünleri İncelemek İçin Butona Tıklayabilirsiniz

OFİS & KIRTASİYE ÜRÜNLERİ

Ürünleri İncelemek İçin Butona Tıklayabilirsiniz

HEDİYELİK SETLER

Ürünleri İncelemek İçin Butona Tıklayabilirsiniz